< VAN AALST
TEMSİLCİLİKLER > Van Aals > VAN AALST >
Ürünlerimiz için daha detaylı bilgi almak veya teklif istemek için hasmak@hasmak.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz

Hasmak
Halk Caddesi No 165
Bati Atasehir Kadikoy Istanbul
Tel: +90 216 688 3777
Fax: +90 216 688 3778
www.hasmak.com.tr
hasmak@hasmak.com.tr
satis@hasmak.com.tr

HER KAPASİTE İÇİN ÖZEL TASARIM KURU YÜK GEMİ BOŞALTMA KOLLARI


Van Aalst pnömatik taşıma, yükleme, boşaltma kolları projeleri için özel üretilmiş çözümleri ile müşterilerine ihtiyaçlarına göre tasarım yapmaktadır. Van Aalst bosaltma kollarını anahtar teslim teknik ve tasarım hizmetleri, ekipman ve montaj islerini kendi bünyesinde bulunan ekibi ile yapmaktadir. Müşterileri imalattan montaja bütün hizmetleri tek kaynaktan sağlamaktadır.

Van Aalst tozsuz pnömatik gemi boşaltma kolları sektördeki en verimli sistem olmakla beraber dökme malzemeleri boşaltılmasında en çevreci sistemleri üretmektedir. Çimento, uçucu kül, kili, kireçtaşı, toz cüruf, alümin ve boraks malzemeleri dünyadaki çevre standartlarına uygun olarak tozsuz bir şekilde boşaltılır.

Van Aalst dökme yük boşaltma kolu üretimde lider bir konuma sahiptir. Uzun deneyim ve kanıtlanmış teknolojiye dayanan ispatlamış tasarıma sahiptir. Dünya çapında hemen hemen bütün ülkelere pnömatik gemi boşaltıcıları teslimatı yapılmıştır.Büyük tesislerde saatte 1000 ton ve yanı sıra mobil küçük olanları, saatte 50 ton yük boşaltma kapasitesine sahiptir. Ayrıca, yükleme sistemleri ve depolama tesisleri ve daha birçok ilgili ürünler ve hizmetler sunulmaktadır.

Van Aalst pnömatik gemi boşaltma sistemleri Hollanda’da üretilmektedir. Türkiye’de satiş ve servis hizmetlerini Hasmak vermektedir.


YÜKSEK KAPASİTELİ PNÖMATİK GEMİ BOŞALTMA KOLLARI


Van Aalst 1000 ton /saat yük boşaltma kapasitesine kadar gemi boşaltma terminalleri için gereken tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Sabit tesisler, Duba monte, Mobil veya Gantry olarak tasarlanabilmektedir. Van Aalst yük transfer ve özel durumlar için en iyi çözüm verebilecek tasarımlar öneriyor.

Pnömatik gemi boşaltma kollarının benzersiz özellikleri;

 • Tozsuz Çalışma
 • Güç Tüketimi Kasırga Havalandırma Sistemi Sayesinde Azaltılmış
 • Pinch (sıkıştırılmış) Vanalar kullanılması nedeniyle bakım maliyetleri azalır.
 • Uzaktan kumanda ile çalışma

For further information contact your nearest VABH Office or Agent.


200 ton/saat ile 2,000 ton/saat arası GEMİ YÜKLEME SİSTEMLERİ


Sabit ve mobil gemi yükleme terminalleri için tüm ekipmanları teslim ediyoruz.Tüm ürünlerimiz terminallerin isteklerine göre tasarlanmış olup; Van Aaslt Bulk tarafından test edilerek üretilmiştir.

 • Gemi yükleme pompaları
 • Yoğun faz taşıma sistemleri
 • Mobil ve sabit yükleme kolu
 • Kubbe ve silo havalandırma ve boşaltma ekipmanları
 • Toz kontrol sistemleri
TOZLU VE AŞINDIRICI MALZEMELER İÇİN DEPOLAMA SİSTEMLERİ


Van Aalst yük depolama tesislerini, filtre sistemlerini, dome zemin ve ekipmanlarını - elle kumandalı veya tam otomatik olarak sunar.

Depolama tesislerinden ölçüm ve tartım yapılarak kamyona yükleme olarak komple tedarik ediliyor.

Özellikleri ;

 • Tozsuz çalışma
 • Tesislere özel üretim
 • Düşük maliyetli
 • Yüksek kapasiteli kamyon yükleme

 
 

This is not an official VAN AALST web site. This website is not endorsed or sponsored by VAN AALST Hasmak A.S. is not affiliated with VAN AALST. Any use of word VAN AALST or other words/numbers registered by VAN AALST are solely for reference.